PROJEKTY

Nasz projekt powstał z chęci podtrzymania tradycji polskiego rzemiosła budowniczych harmonii, instrumentów wytwarzanych niegdyś w dziesiątkach warsztatów na terenie Polski. W naszej pracy czerpiemy inspirację zarówno z dorobku dawnych warsztatów, jak i z nowoczesnej myśli technicznej, rozwijanej przez ostatnie 60 lat produkcji akordeonu.

Nasza pierwsza harmonia została wykonana tak jak robione to było w dawnych warsztatach. Teraz wykorzystując nasze doświadczenie i inżynierię stworzyliśmy nowy projekt. Naszym celem było zbudowanie harmonii, która sprosta klasie dawnych instrumentów, wykorzystując przy tym jakość, jaką dysponuje współczesna technologia.

Dzięki kampanii na portalu polakpotrafi.pl udało nam się zebrać fundusze na budowę 24-basowej harmonii trzyrzędowej, której budowę właśnie zakończyliśmy. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nasze przesięwzięcie.

Jesli chcą Państwo dowiedzień się więcej na temat naszej harmonii, zachęcamy do kontaktu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Zapraszamy również na https://www.facebook.com/harmoniapolska

 

 

IMG 1401

IMG 1405

 IMG 1403

IMG 1410

IMG 1461

IMG 1507

IMG 1516

IMG 1518

IMG 1519

IMG 1529