AKTUALNOŚCI

zegary.jpg

 

 • Szanowni Nauczyciele i Rodzice!
  Z przyjemnością zawiadamiamy, iż w najbliższy czwartek, 17. września, w godzinach 17-19. będziemy prezentować
  instrumenty szkolne ACCREA w Szkole Muzycznej I stopnia im. Karola Kurpińskiego w Międzyrzecu Podlaskim, ul. Lubelska 67
  Zapraszamy serdecznie!
 • Szanowni Nauczyciele i Rodzice!

  Rozpoczął się rok szkolny, był to czas pełen sukcesów, małych i wielkich inicjatyw,  radości, realizacji wielu cennych inicjatyw.
  Szkolne obowiązki niebawem zostaną zapomniane, ale zbliżający się czas wakacji może sprzyjać poszukiwaniom nowych instrumentów.

  Jesteśmy polską firmą z Lublina, która zajmuje się projektowaniem, budową i serwisem instrumentów języczkowych. Akordeony Szkolne
  ACCREA z montowanymi przez nas włoskimi głosami są konkurencyjną propozycją wobec instrumentów obecnych na polskim rynku.


  Życzymy Państwu i Dzieciom słonecznych i bezpiecznych wakacji, udanego wypoczynku oraz szczęśliwego powrotu do szkoły!

  ACCREA Bartłomiej Stańczyk

 • Zakończono prace nad bandoneonem hybrydowym oraz melodyką - szczegóły oraz ofertę znajdziecie Państwo tutaj.
 • Rozbudowujemy park maszynowy w ramach projektu „Rozwój i wzrost konkurencyjności firmy ACCREA poprzez dywersyfikację oferty produktów i usług z zakresu mechatroniki” współfinansowanego ze środków EU w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013.
 • NARESZCIE JEST!!! Polski instrument z konwerterem!

Przedstawiamy Państwu długo oczekiwany polski instrument z konwerterem. Firma ACCREA Accordions wypuszcza na rynek pierwszą serię szkolnych instrumentów z manuałem melodycznym. Instrument dedykowany jest przede wszystkim dla uczniów szkół muzycznych I i II stopnia, jak również tych placówek.

Szczegóły oferty tutaj.